Bar

Aşağa gitmek

Bar

Mesaj  Tiran Bir Cuma Haz. 05, 2009 4:08 pm

Mos Eisley Barı’na dışarıdan baktığında çok az kişi gölge, iş ve dinlenmek için garip ve tehlikeli yaratıkların buraya geldiğini tahmin eder.
Yapıya ilk girildiğinde daimi müşteri gölge bir köşeye doğru adım atar. Müşterinin gözlerinin parlak çöl güneşinden karanlık iç mekana adapte olması yeni geleni kontrol etmek için bar içine yeterli süreyi verir.


Ana salona birkaç adım daha atıldığında, salona dağınık bölmeler ve boş masalar göze çarpar. Bir köşede bir yaratık grubu canlı bir parça çalar ve sert bir barmen oval barın arkasından egzotik karışımlar dağıtır.
Tatooine’e gelen en iyi kargo pilotlarının çoğu burada bulunabilir. Her tür şeyin pazarlığı gölgelerde yapılır, bunların çoğu tehlikelidir ve hiçbir yerde yasal değildir. Herşey bu mekana girebilse de 2 geçerli kural vardır: droidler içeriye giremez ve bir tartışman varsa silahları bu işe karıştırma.
Tatooine’den ayrılmadan önce, Luke Skywalker yıldızlar arasında bir yaşamın neler vaad ettiğine bir ön bakış attı. Temiz yüzlü çiftçi çocuk hiç bu kadar farklı türden yaratığı bir arada görmemişti, ve kaba ve karışık kalabalık kolay bir hedefi hissederdi. İki haydut gençle bir kavga yapmaya çalıştı, fakat Obi-Wan müdahale etti ve ışın kılıcının hızlı bir hareketiyle serserileri etkisiz hale getirdi.
Skywalker ve Kenobi’nin Han Solo ve Chewbacca’yı kiraladıkları yer burasıydı. Kaçakçı ikili Jedi Şövalyeleri’nin sonuncusunun ve yenilerin ilkinin çöl gezegeninden macera dolu bir galaksiye taşınmasından sorumlu oldular.
Tiran
Tiran
Admin

Mesaj Sayısı : 66
Kayıt tarihi : 03/06/09

Kullanıcı profilini gör http://starwarsrpg.yetkinforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz