Ana Karakterler

Aşağa gitmek

Ana Karakterler

Mesaj  Tiran Bir C.tesi Haz. 06, 2009 12:45 pm

Boş olan ana karakterlere başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı ÖM yoluyla yapınız. Aldığınız karakter ile ilgili isim ve avatar değişikliği fikirleriniz varsa bize bildiriniz. Aldığınız karakterlerin özellikleri ile ilgili ön bilgiler aşağıda verilmiştir. Bu bilgiler ışığında karakterlerinizi oluşturunuz.CSARİON DUCE (Dolu)
Şansölye
Galaktik Cumhuriyet'in yeni şansölyesi. Galaksinin en büyük politik figürü. Diktatörce tutumları olsa da halk tarafından sevilir ve gezegenlerin çoğunda kurtarıcı olarak tanınır. Ticaret Federasyonuna karşı olsa da onları yok etmenin gezegende açacağı muhtemel zarardan çekinerek ve oğlu gibi sevdiği Marvoldo Raynor'un hatrına Ticaret Federasyonuna olan düşmanlığını açıkça göstermez. Onları güçten düşürmek yerine kendi gücünü arttırmayı tercih eder.
Amacı: Tam olarak kestirilemiyor. Ticaret Federasyonuna karşı olduğu ve onu kendi hakimiyeti altına almak istediği zannediliyor. Senatou dağıtıp, Cumhuriyeti yok edip, imaparatorluğunu kurmak istediği de hakkında ileri sürülen komplo teorilerinden...


VLADIMIR ALEKHINE:
Galaktik Cumhuriyet Orduları Baş Kumandanı\Baş Yargıç
Csarion'un en yakın adamı. Eski bir Jedi. Savaş alanlarındaki komuta yeteneği sayesinde genç yaşında Jediların yanından ayrılmıştır. Duce'nin yanında yer aldığı süreçte onunla arasında sıkı bir bağ oluşmuştur. Sinsi, şımarık ve ukala bir yapısı olsa da asla Csarion'a ihanet etmeyi düşünmez. Ona büyük bir sadakatle bağlıdır. Çok güçlü bir Jedi'dır. O ortalıklardayken kimse kolay kolay Duce'ye yaklaşmaya cesaret edemez. Buna rağmen güce olan arzusu çok yüksektir. Bu da onu gücün karanlık tarafına oldukça yetkin kılmıştır. Askerliği ve yargıçlığın onda toplanması Duce'nin getirdiği yeni bir prosedürdür.
Amacı: Keyfine göre yaşar ve hiçbir şeyi umursamaz. Korkunç bir acımasızlığı vardır. Bu dünyada bağlı olduğu tek şey Şansölye Duce'dir. Daha fazla güç peşindedir.


MİLLA DUCE
Şansölye Csarion'un yeğenidir. Güzelliğini kullanarak istediğini elde etmesini bilir. İktidar için inanılmaz bir hırsı vardır ve güç için hiçbir entrikadan kaçınmaz. Raynor ailesini iktidarı yolunda en büyük tehlike görür ve onlardan nefret eder. Çok tehlikeli bir kadındır. Daha fazla güç kazanacağını bilse Csarion'a bile ihanet edebilir. Vladimir'le aralarında aşk söylentileri vardır.
Amacı: Kıskandığı şeyleri yok etmek. Güçlü erkekleri etkileyip onların gücüne ortak olmak. İktidar sahibi olmak.


DARDA TATHAR
Eski Şansölyenin yardımcısı\Ticaret Federasyonu Yöneticisi
Uzun yıllar Artanis'in en yakın adamı olarak bilinen Darda Tathar, her Neimoidian gibi ticarete çk yatkındır ve Ticaret Federasyonunun en üst seviyede olan yöneticisidir. Artanis'i uzun süre etkisi altında bırakan ve Cumhuriyet'i Federasyonun çıkarlarına hizmet ettiren kişidir. Arkasını her zaman güçlü tutmasından dolayı asla kolay kolay alt edilemez bir güçdür. Uzun süre Artanis'in yerine şansölye olabilecek iken sürekli onu kontrol etmeyi daha uygun bulan ve Csarion'a karşı Artanis'i kışkırtan kişidir. Bespin savaşından sonra Duce onu affetse de aslında ona karşı her zaman şüphe duymuştur.
Amacı: Cumhuriyet'i Federasyonun hakimiyetine almak ve bunun için gerekirse her yola başvurmak


ARTANİS PROMOS
Devrik Şansölye
Yaşının verdiği olgunluğa dayanan bir kurnazlığa sahiptir. Hak ettiği makama sahip olmak istese de zamanında bunda başarısızlığa uğramıştır. Politika konusunda yeteneklidir ve Csarion kadar olmasa da askeri bir dehadır. Oldukça inatçı bir karakteri vardır. Bespin savaşından sonra kaybolmuştur. En yakınları bile onun başına neler geldiğini bilmemektedir.
Amacı: Şansölyeliğini geri almak, eski gücüne kavuşmak ve Csarion'dan intikam almak.


MARVOLDO RAYNOR
Ticaret Federasyonu Yöneticisi
Babası Ticaret Federasyonunun önde gelen isimlerinden biriydi. Ailesi bu federasyonun yeniden kurulmasında kurucu rolü oynayan aileler arasında ön plandaydı. Raynor, annesi vasıtasıyla tanıştığı Duce ile yakın bir dostluk başlatmıştı. Duce ile arasında çok iyi bir bağ vardı. Csarion ile Artanis'in savaşında ilk başta Artanis'in tarafını tutsa da Bespin savaşından sonra Csarion'a teslim olmuştur. Duce tarafından affedildikten sonra Raynor, Ticaret Federasyonunda babasının öldükten sonra kendisine bıraktığı pozisyondaki görevine geri döndü. Csarion'un tamamıyle Federasyonun aleyhine olan yasalar öne sürmesinde sürekli federasyondan gelen baskı ile kendisini affeden Csarion arasında çelişkide kaldı. Bu gibi durumlarda asla Duce'ye karşı tavır almadı ve ona olan sadakatini gösterdi.
Amacı: Babasının ve ailesinin ismine yaraşır biri olmak. Federasyonu her zamankinden iyi bir hale getirirken, Duce'ye olan minnettarlığını da ödeyebilmek.CİAR LİERO
Senato Başkanı\Hatip
Başarılarla dolu bir hukuk kariyeri olan Ciar zamanında Şansölyelik de yapmış etkili nutuklar atabilen çok başarılı bir politikacıdır. Genelde herşeye içten içe muhalefet olup gizli politik numaraları çok iyi görebilse de; çoğunlukla durumu düzeltmek için kılını kıpırdatmaz ve işine geldiği gibi hareket eder. Nutukları ile çok etkileyici olabilir. Duce'nin şansölyeliği almasından senatoda hemen hemen hiçbir güçlü rakibi kalmadığı için senato Başkanlığını hiç zorlanmadan almıştır. Duce'nin diktatörel tutumundan rahatsız olsa da genelde senatoda attığı etkili nutuklarla ona övgüler düzer. Senatoda insanlar üzerindeki etkisi muazzamdır.
Amacı: Etkili söylemleriyle yerini ve mevkisini korumak, birilerinin çıkıp da Duce'yi devirmesini ve demokrasiyi tekrar sağlamasını beklemek.
Tiran
Tiran
Admin

Mesaj Sayısı : 66
Kayıt tarihi : 03/06/09

Kullanıcı profilini gör http://starwarsrpg.yetkinforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz